JAK ZAMÓWIĆ

1

Sprawdz nasze produkty

Dowiedz się więcej o naszych produktach na stronie hemo-farm.pl Jeśli istnieją jakieś środki ostrożności lub przeciwwskazania, przeczytaj je uważnie, aby upewnić się, że produkt jest odpowiedni dla twoich potrzeb zdrowotnych.

2

Utwórz zamówienie

Jeśli zdecydowałeś/zdecydowałaś się na zakup jednego lub więcej naszych produktów, kliknij jeden z pomarańczowych przycisków zamówienia na stronie, a zostaniesz przekierowany/przekierowana do formularza zamówienia. Możesz też przejść bezpośrednio do formularza zamówienia i rozpocząć wprowadzanie danych.

3

Wprowadź ostrożnie dane dostawy

Wysłanie zamówienia nie jest uzależnione od utworzenia konta na naszej stronie. Potrzebujemy jednak poprawnych danych do dostawy (imię, nazwisko, adres itp.), aby zamówienie dotarło do Ciebie jak najszybciej.

4

Wybierz preferowany pakiet

Po wypełnieniu formularza zamówienia możesz wybrać żądaną paczkę (z pomarańczowego przycisku poniżej wiadomości e-mail). Możesz wybrać jeden, dwa lub trzy kremy. W przypadku opakowań dwóch lub trzech kremów cena jest korzystniejsza, a transport jest bezpłatny.

5

Złóż zamówienie

Po wprowadzeniu dat dostawy i wybraniu preferowanego pakietu możesz kliknąć pomarańczowy przycisk „ZAMÓW TERAZ”. To wszystko. Twoje zamówienie zostało złożone. Na ekranie telefonu, tabletu lub komputera, z którego zamówiłeś produkty, otrzymasz wiadomość potwierdzającą, informującą, że nasi operatorzy zarejestrowali zamówienie i dostarczą je w ciągu 24-48 godzin. W niektórych sytuacjach istnieje możliwość skontaktowania się telefonicznie przez jednego z operatorów w celu uzupełnienia niektórych szczegółów niezbędnych do dostawy.

6

Sposoby płatności

Płatność za produkty VenoFarm dokona się gotówką przy dostawie zamówienia.
Close Menu
×

Koszyk